Vezénylő [Hungary]

Állásajánlat részletei

Munkakör megnevezése: Vezénylő

Munkavégzés megyéje: Hajdú-Bihar

Munkavégzés helye: Debrecen

Vezénylő

A VOLÁNBUSZ Zrt. közel 100 éves múlttal, 53 járműfenntartási és 75 forgalmi telephellyel rendelkező, országosan működő, stabil hátterű, 100%-ban magyar tulajdonú állami vállalat. Országonkénti összehasonlításban a legnagyobb járműparkkal rendelkező európai autóbuszos szolgáltató.

Társaságunk évente 539 millió utast szállít.

18.000 munkavállalónk dolgozik azon, hogy utasaink számára minél magasabb színvonalú szolgáltatást nyújthassunk.

Tartozz te is közénk!

Amiben számítunk rád:

  • a rendelkezésre álló autóbuszok, autóbusz-vezetők, illetve fuvarfeladatok egymáshoz rendelése, szabadság-kiadás és -nyilvántartás,
  • autóbusz-vezetők oktatásra, orvosi vizsgálatra vezénylése,
  • munkavégzéshez szükséges dokumentumok érvényességének nyilvántartása,
  • időszükségletek tervezése a vezényelt dolgozók egyenletes és arányos foglalkoztatásával, az érvényben lévő munkaügyi szabályok mindenkori betartásával,
  • időszakos vezénylési terv és napi vezénylés készítése.

Az ideális jelölt:

  • érettségi bizonyítvánnyal
  • MS Office felhasználói szintű ismerettel és
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal,rendelkezik,
  • kiváló a szervező- és kommunikációs készsége, valamint kimagasló a problémamegoldó képessége,
  • önálló, felelősségteljes munkát végez, stressztűrő képessége kiváló,
  • tanulási hajlandóság jellemzi.

Előnyt jelent a pozíció betöltésénél:

  • szakmai tapasztalat,
  • a VOLÁNBUSZ Zrt. munkafolyamatainak ismerete,
  • műszaki (elsősorban közlekedési) szakági végzettség,
  • forgalmi (vagy gazdasági) tiszti végzettség.

Számos juttatásunk közül néhány:

  • év végi lojalitást elismerő juttatás és társasági munkaviszony jubileuma esetén törzsgárda kitüntetés,
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil nagyvállalatnál;
  • ingyenes vagy kedvezményes utazási lehetőség, családtagjaidnak is;
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (a havi bruttó munkabér bruttó 3,5%-a, 1% önrész vállalása mellett);
  • szociális gondoskodás munkavállalóink részére;
  • fizetésnapon mindig pontosan érkező, 100%-ban bejelentett jövedelem;

Döntésedhez az alábbi információk is fontosak lehetnek:

  • munkavégzésed helye 4025 Debrecen, Külsővásártér 22. lesz,
  • a munkaviszony időtartama határozott, tervezetten 2023.12.31-ig;
  • a munkaidő: teljes munkaidő;
  • kezdés: 2023.07.01-től;
  • önéletrajz leadása a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Ha tetszett, amit eddig olvastál, jelentkezz!

Önéletrajz leadása a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Jelentkezésed leadása előtt, kérjük, olvasd el adatvédelmi tájékoztatónkat: http://www.volanbusz.hu/hu/adatvedelem

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال