Termelési munkatárs - Kecskemét [Hungary]

Kecskeméti üzemünkbe keresünk kollégákat

TERMELÉSI TERÜLETRE
a következő munkakörökbe:

Csomagoló

  • Napi termékleszedési és csomagolási folyamatok ellátása
  • Előkészítési és feldolgozási folyamatok végrehajtása
  • Kézi és gépi csomagolás, zacskók címkézése, mérése, csomagolása
  • A termékek raklapokra történő pakolása, tárolóba szállítása

Gépkiszolgáló:

  • A megfelelő termék előállítása a gyártási és higiéniai gyakorlat, technológiai előírások alapján
  • A termelés különböző előkészítési és feldolgozási folyamatainak szabályozott, paraméterekkel definiált elvégzése, végrehajtása

Ládamosó:

  • Tisztán tartja a termelésben használt gépeket, eszközöket, rekeszeket, valamint a munkaterületet

Dagasztó:

  • Az előzetesen kimért alapanyagok dagasztógéppel történő összekeverése

Töltelék- és felületanyagkészítő:

  • A termékek töltelékének előkészítése
  • Felületkezelő anyagok előkészítése

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Érvényes tüdőszűrő papír
  • Több műszakos munkarend vállalása (3 műszak, 8,5 óra)
  • Kiváló fizikai erőnlét, jó állóképesség
  • Önálló precíz, pontos munkavégzés
  • Csapatszellem

Amit kínálunk:

  • Törvény szerinti műszakpótlékok
  • Munkába járási támogatás, ingyenes céges járat
  • Igényes munkaruházat már belépéstől
  • Igény esetén ingyenes szállás

Munkavégzés helye:

  • 6000 Kecskemét, Városföld 92.

Pályakezdők és jelentkezését is várjuk.

Várjuk jelentkezését önéletrajzzal a Jelentkezem gombra kattintva vagy a karrier@fornetti.hu e-mail címre.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال