pszichológiai tanácsadó [Hungary]

KÖZSZOLGÁLLÁS sorszám: 34355
Intézményi iktatószám: 84/2023

ÁLLÁSPÁLYÁZAT

BUDAPEST XXI. KERÜLET CSEPEL ÖNKORMÁNYZATA HUMÁN SZOLGÁLTATÁSOK IGAZGATÓSÁGA
Család- és Gyermekjóléti Központ
pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében

pszichológiai tanácsadó

Munkakör/feladatkör betöltésére.
Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): A Család- és Gyermekjóléti Központ jogszabályok által meghatározott feladatainak szakszerű ellátása.
Betöltendő állás szakmacsoportja: szociális és gyámügy
Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Egyéb
Betöltendő állás jogviszonya: Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)
Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
Határozatlan, 40 óra, Általános, Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Budapest
Álláshirdető szervezet bemutatása: www.hszi21.hu
A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.): A foglalkoztatás kezdetén 4 hónap próbaidő kikötésére kerül sor. Kérjük, hogy az elektronikus levél tárgyában tüntessék fel a megpályázni kívánt munkakör megjelölését: "pszichológiai tanácsadó". E-mail cím: munkaugy@hszi21.hu. A pályázat kiírója fenntartja a jogot a pályázat eredménytelenné nyilvánítására. A pályázat kiírója tájékoztatja a pályázót, hogy a pályázati eljárással összefüggésben a pályázata továbbításra kerül az intézmény fenntartójához.
Feltételek, előnyök
Pályázati feltételek
Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
Büntetlen előélet
Cselekvőképesség
Magyar állampolgárság
Elvárt végzettség/képesítés:
6. Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA), Pszichológia, pszichológus
Egyéb pályázati feltétel meghatározása:
Szakmai önéletrajz, végzettséget igazoló okiratok másolatai
Speciális erkölcsi bizonyítvány (büntetlen előéletű, a Gyvt. 10/A. § (1) bekezdés a-c) pontjában meghatározott kizáró okok nem állnak fenn, valamint foglalkozástól eltiltás hatálya alatt nem áll)
Hozzájáruló nyilatkozat, hogy a pályázatot az elbírálásban résztvevők megismerhetik
Nyilatkozat, hogy az 1997. évi XXXI. tv. (Gyvt.) 10/A §. (1) bekezdésében foglalt kizáró ok a pályázó személye esetében nem merül fel,
Nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy a pályázati eljárással összefüggésben a pályázó hozzájárul mind a Kiíró, mind a fenntartó általi személyes adatainak kezeléséhez,
Pályázat elbírálása során előnyt jelent
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Nem
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem
A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
önéletrajz
A Kjt. 20/A.§ (5) bekezdés b) pontja alapján a pályázó a pályázathoz csatolja arról szóló nyilatkozatát, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.
végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata
A pályázat benyújtásának határideje: 2023.09.10. 00:00
A pályázat elbírálásának módja: A pályázat bírálata folyamatos. Az elbírálást háromtagú bizottság végzi. Személyes meghallgatásra csak azon pályázók esetében kerül sor, akik megfelelnek a pályázatban előírt feltételeknek.
A pályázat elbírálásának határideje: 2023.09.17. 00:00
A pályázati kiírás további közzétételének helye: www.hszi21.hu
Állás tervezett betöltésének időpontja: 2023.09.18.
Publikálás tervezett időpontja: 2023.08.20.

A pályázati kiírás közzétevője a Belügyminisztérium (BM). A pályázati kiírás a közigazgatási szerv által az BM részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a hatályos jogszabály alapján a pályázatot kiíró szerv felel.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال