ASYSTENT DS. FINANSOWANIA [Poland]

Dekpol S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą z 30 letnim doświadczeniem na rynku. Fundamentem naszych sukcesów jest potencjał zasobów ludzkich.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy praktykanta na stanowisko:

Asystent ds. Finansowania

Miejsce pracy: Gdańsk

  • Zakres obowiązków:
  • wsparcie zespołu w realizacji powierzonych mu zadań, w oparciu o dostępne publicznie informacje, w tym:
  • przygotowywania raportów, analiz, zestawień w zakresie instrumentów finansowych wykorzystywanych przez grupę
  • realizacji zadań towarzyszących pozyskaniu i utrzymaniu finansowania w formie kredytów dla dużych przedsiębiorstw i obligacji korporacyjnych
  • uczestnictwo w wewnątrzgrupowych procesach zbierania informacji dla celów przygotowania sprawozdań finansowych

Wymagania:

  • ukończone 3 lata studiów na kierunkach ekonomicznych
  • podstawowa znajomość zagadnień rachunkowości i zarządzania finansami, w tym analizy ekonomicznej
  • otwartość na zdobywanie praktycznych doświadczeń zawodowych
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie do pracy zespołowej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w wykonywaniu pracy zawodowej o jakimkolwiek charakterze będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającym
    się zespole
  • Interesującą pracę w renomowanej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki pracy
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Przyjazna atmosferę
    w pracy

Zapewniamy:

  • Zdobycie praktycznych doświadczeń w obszarze finansowania przedsiębiorstw i weryfikacja, czy ten zakres może być interesujący w kształtowaniu dalszej kariery zawodowej.
  • Krok na drodze zawodowej do ujęcia w CV/LinkedIn.
  • List referencyjny po zakończeniu praktyk.
  • Nowe znajomości zawodowe w Grupie Dekpol SA, jednego z największych pracodawców w województwie pomorskim, notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Miejsce praktyk: Gdańsk

Zatrudnienie do Zespołu Finansowania na okres 01.07-31.08.2023 na umowę zlecenie.

Praktyka płatna

Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Dekpol S.A. z siedzibą w Pinczynie (83-251), przy ul. Gajowej 31, NIP: 592-21-37-980 (dalej: Administrator). Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko, na które e kandydat, a po zakończeniu rekrutacji będą przechowywane przez czas wskazany poniżej, na wypadek wystąpienia wątpliwości, pytań lub ewentualnych roszczeń ze strony kandydatów. Jeżeli kandydat wyrazi zgodę, jego dane zostaną umieszczone w bazie kandydatów do przyszłych rekrutacji i przechowywane przez czas wskazany w dalszej części informacji.

Administrator przetwarza dane osobowe kandydatów zgodnie z wymaganiami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego dalej: rodo). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie:

  • obowiązku prawnego (art. 6 ust. 1 lit. C rodo), który wynika z art. 2211 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy.
  • zgody wydanej przez kandydata poprzez wysłanie CV (art. 6 ust. 1 lit. A rodo) w zakresie dodatkowych danych osobowych, których podanie nie jest obowiązkiem prawnym.
  • zgody wydanej przez kandydata (art. 6 ust. 1 lit. A rodo) w zakresie zamieszczenia CV w bazie kandydatów do celów wykorzystania w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
  • Istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora (art. 6 ust. 1 lit. F rodo), jakim jest ocena motywacji i weryfikacja umiejętności kandydata na podstawie, odpowiednio: treści listu motywacyjnego, rozmowy lub wyników testów praktycznych.
  • Istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora (art. 6 ust. 1 lit. F rodo), jakim jest ochrona przed ewentualnymi roszczeniami.

Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane przez okres 60. miesięcy od daty złożenia aplikacji w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego i po jego zakończeniu do celów ochrony przed ewentualnymi roszczeniami. Przez taki sam okres przechowujemy dane kandydatów do przyszłych rekrutacji zgromadzone w naszej bazie.

W określonych w rodo przypadkach kandydat może skorzystać z prawa: dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. F rodo, może także wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych, jeżeli uzna że jego dane są przetwarzane z naruszeniem prawa. Kandydat ma prawo odwołać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność przetwarzania jego danych przed odwołaniem zgody.

Żądania wykonania praw lub decyzję o odwołaniu zgody należy kierować drogą elektroniczną na adres: rodo@dekpol.pl.

Dostęp do danych kandydata mają wyłącznie upoważnieni pracownicy oraz podmioty świadczące usługi utrzymania i serwisu oprogramowania. Dane NIE są ujawniane podmiotom w państwach trzecich ani nie są przekazywane do organizacji międzynarodowych. Jeżeli kandydat wyraził zgodę na przetwarzanie danych osobowych do przyszłych rekrutacji, dostęp do nich mogą uzyskać inne podmioty z Grupy Kapitałowej Dekpol.

Wskazanie danych osobowych w zakresie art. 221 §1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe a ich brak uniemożliwi rozpatrzenie aplikacji kandydata. Podanie innych danych ma natomiast charakter dobrowolny.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال